2680, 
فایل‌های سبز مناسب متقاضیان مصرفی بازار مسکنReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 25Rating: 4.0فایل‌های سبز مناسب متقاضیان مصرفی بازار مسکنفایل‌های سبز مناسب متقاضیان مصرفی بازار مسکن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مشاوران املاک مناطق مصرفی شهر تهران پیشنهاد می‌دهند مناسب ترین گزینه‌های موجود برای خرید متقاضیان مصرفی، آپارتمان‌های ۱۰ تا ۱۵ ساله است. چراکه این آپارتمان‌ها از یکسو به اصطلاح به قیمت رسیده‌اند و از سوی دیگر امکان استفاده از تسهیلات صندوق یکم برای خرید این واحدهای مسکونی وجود دارد.

به گفته مشاوران املاک متقاضیان مصرفی به ویژه خانه اولی‌ها که به‌طور معمول با بودجه محدود وارد بازار مسکن می‌شوند بهتر است واحدهای مسکونی نوساز که معمولا قیمتی بالاتر از میانگین منطقه را دارند انتخاب نکنند چراکه عمده سازنده‌ها این گروه از آپارتمان‌های مسکونی را با بالاترین قیمت پیشنهادی به بازار عرضه می‌کنند. در مقابل واحدهای مسکونی چند سال ساخت علاوه بر آنکه امکان خرید آنها با استفاده از اهرم تسهیلات بانکی وجود دارد، به‌طور معمول با قیمت مناسب و متعارف تری به بازار عرضه می‌شوند. مشاوران املاک در مناطق مختلف در عین حال عنوان می‌کنند متقاضیان مصرفی باید این نکته را به یاد داشته باشند که با توجه به وضعیت کنونی بازار مسکن، برای آنکه بتوانند آپارتمان‌های قیمت مناسب پیدا کنند باید زمان بیشتری را صرف جست‌وجو کنند. چراکه طی ماه‌های اخیر تعداد فایل‌های موجود در بازار با قیمت مناسب محدودتر از سال گذشته شده است. درجدول نبض بازار امروز گروهی از آپارتمان‌های مسکونی «قیمت مناسب» ارائه شده‌اند که طبق بررسی‌های انجام شده در هر منطقه نسبت به قیمت پیشنهادی سایر آپارتمان‌های مشابه، قیمت پیشنهادی کمتری برای آنها عنوان شده است و اصطلاحا به‌عنوان «فایل‌های سبز» در بازار قرار گرفته‌اند.

حتما بخوانید :  آپارتمان‌های خوش فروش بازار کدامند؟

07-02فایل‌های سبز مناسب متقاضیان مصرفی بازار مسکن

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

مقصر نابسامانی بازار اجاره مسکن کیست؟
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کلیت طرح تعیین سقف اجاره‌بهای مسکن خوب است، اما باید جزئیات این لایحه به دقت بررسی شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.