تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۲

2067, 
رکورد جدید صادرات فولاد خراسانReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 3Rating: 4.0 رکورد جدید صادرات فولاد خراسان رکورد جدید صادرات فولاد خراسان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مجتمع فولاد خراسان با ارسال ۱۰۰هزار تن شمش صادراتی، رکورد صدور این محصول را شکست.

  رکورد جدید صادرات فولاد خراسانبه گفته معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان، در ۶ ماه نخست امسال یکصد تن شمش فولادی ازسوی این مجتمع صادر شد که این میزان محصول صادراتی، از کل صادرات سال ۱۳۹۶ بیشتر است. محمدحسن پارسا با اشاره به بازار گسترده محصول‌های فولادی ایران در منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و کشورهای خاور‌دور گفت: مقصد عمده شمش فولادی صادر شده در ۶ ماه نخست سال ۹۷ کشورهای عمان و امارات بوده است.

بختیاری؛ مدیر فروش این مجتمع نیز اظهار کرد: سال گذشته مجموع صادرات فولاد خام (محصول نیمه نهایی) این شرکت ۲۵ هزار تن بود اما از ابتدای امسال این رقم تاکنون به ۱۰۰ هزار تن رسید. وی تامین به موقع نیاز مشتری، کیفیت بالای محصول‌های و وجود ظرفیت بالای تولید در مرحله ذوب و ریخته‌‎گری را در کنار مزیت‌های بازار ارز در مبادلات خارجی و فروش محصولات، از مهم‌ترین علل رونق صادرات مجتمع فولاد خراسان در کنار تامین به موقع نیاز بازار داخلی دانست.

منبع: دنیای اقتصاد

حتما بخوانید :  پیش بینی 63 نفر از بزرگان بورس از آینده بازار

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.