رییس بنیاد مستضعفان:

2067, 2068, 
سه شرکت‌ بنیاد در سال جاری بورسی شدندReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 3Rating: 4.0سه شرکت‌ بنیاد در سال جاری بورسی شدندسه شرکت‌ بنیاد در سال جاری بورسی شدند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

در ۶ ماهه نخست­­ سال ۱۳۹۷ از ۶ شرکت که سهام آن ها عرضه شده، ۳ شرکت متعلق به بنیاد بوده است.

سه شرکت‌ بنیاد در سال جاری بورسی شدند

مجمع عمومی عادی سالیانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای عملکرد در سال ۹۶ با حضور ریاست بنیاد مستضعفان، اعضای هیئت امنا و معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری (مد ظله)، معاونان بنیاد و حسابرس برگزار شد که طبق گزارش ارائه شده، در بخش پرداخت مالیات، شرکتهای وابسته به این بنیاد در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار و ۴۹۲ میلیارد ریال مالیات پرداخت کرده اند.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، در این جلسه،­ محمد سعیدی کیا در بخشی از گزارش خود با اشاره به سیاست بنیاد در ورود شرکت ها به بورس گفت: در ۶ ماهه نخست­­ سال ۱۳۹۷ از ۶ شرکت که سهام آن ها عرضه شده، ۳ شرکت متعلق به بنیاد بوده است.

وی افزود: به بیانی در سال ۱۳۹۶ سهام شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش، دامپروری زاگرس شهر کرد، هتل پارسیان کوثر و در سال ۱۳۹۷سهام شرکت های قیام اصفهان، بینالود نیشابور، شیشه سازی مینا در بورس عرضه شده است.

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "وبانک"
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که در این مجمع به ازای هر سهم ۶۸۵ ریال تقسیم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  درآمد زدشت 37 درصد افزایش یافت