تاریخ: ۱۵:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

2067, 
سهمیه « وبصادر » از تهاتر بدهی‌هاReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 5Rating: 4.0سهمیه « وبصادر » از تهاتر بدهی‌هاسهمیه « وبصادر » از تهاتر بدهی‌ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

سهمیه بانک صادرات از تهاتر بدهی نزدیک ۸۵۰۰ هزار میلیارد تومان است.

بانک صادرات ایران امیدوار است فرایند تهاتر ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی بدهی پیمانکاران، دولت، شرکت‌های دولتی و عمومی، بانک‌ها و بانک مرکزی بر اساس تبصره ۵ قانون بودجه سال ۹۷، تا چند هفته نهایی شده و اوراق اسناد خزانه برای آن منتشر شود.

مدیرعامل بانک صادرات تاکید دارد سهمیه‌ای که برای «وبصادر» در نظر گرفته‌اند ۸۵۰۰ میلیارد تومان است و ما در این چارچوب مطالبات‌مان را از پیمانکاران و شرکت‌های دولتی و عمومی غیردولتی وصول و بدهی بانک را با بانک مرکزی تسویه می‌کنیم. تاکنون مشکل خاصی بابت انجام حواله‌های ارزی وجود نداشته است و تا زمانی که امکان استفاده از سامانه پیام‌رسانی مالی وجود داشته باشد، حواله ارزی هم انجام می‌شود.

بانک مرکزی در تلاش است سامانه پیام‌رسان جایگزین سوئیفت ایجاد کند اما هنوز سامانه‌ای جایگزین سوئیفت برای پیام‌رسانی‌های مالی کل سیستم بانکی اجرایی نشده است.

منبع:فارس

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  رشد ۱۵۰ درصدی ارزش معاملات بورس در سال ۹۷