تاریخ: ۱۶:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

2067, 
شاخص بورس ۱۲۴۱ رشد کردReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 5Rating: 4.0شاخص بورس ۱۲۴۱ رشد کردشاخص بورس ۱۲۴۱ رشد کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۲۴۱واحد رشد کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۲ میلیارد و ۳۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۷۹۴میلیارد تومان در ۱۳۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۲۴۱واحدی در ارتفاع ۱۸۴هزار و ۱۵۹واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی بانک ملت، معدنی و صنعتی گل گهر و بانک صادرات ایران شد و در مقابل نمادهای معاملاتی نفت بهران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پالایش نفت تبریز با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۳۶۱واحد، کل (هموزن) ۳۴۹واحد، قیمت (هموزن) ۲۴۶واحد، آزاد شناور ۱۵۵۴واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم به‌ترتیب ۸۷۲و ۲۶۷۴واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶۹۴میلیون ورقه به‌ارزش ۳۵۸میلیارد تومان در ۹۲هزار نوبت، آیفکس ۲۶واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰۱۱واحد قرار گرفت.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  وضعیت بازار سرمایه در سال ۹۸ چگونه خواهد بود؟