تنها در چند دقیقه رقم خورد؛
تاریخ: ۱۴:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵

2067, 
استقبال گسترده سهامداران از عرضه اولیه پتروشیمی قائد بصیرReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 6Rating: 4.0استقبال گسترده سهامداران از عرضه اولیه پتروشیمی قائد بصیراستقبال گسترده سهامداران از عرضه اولیه پتروشیمی قائد بصیر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

در حالی امروز هفتمین عرضه اولیه فرابورس ایران با عرضه ۳۳ میلیون سهم شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر روی تابلو معاملات بازار دوم آمد که تنها در ۱۵ دقیقه ۴۴ میلیون تقاضا برای این سهم ثبت شد.

استقبال گسترده سهامداران از عرضه اولیه پتروشیمی قائد بصیر

روز گذشته لیست جدیدی از فهرست شرکت‌های تحریم شده از سوی آمریکا منتشر شد که در میان آن‌ها برخی شرکت‌های بورسی و فرابورسی نیز وجود داشتند، با این وجود از زمان آغاز به کار معاملات این دو بورس، شاخص‌های کل اعم از تدپیکس و آیفکس روند مثبتی را در پیش گرفته و با رشد مواجه شده‌اند و از هفتمین عرضه اولیه فرابورس نیز استقبال گسترده‌ای صورت گرفته است.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، در حالی امروز هفتمین عرضه اولیه فرابورس ایران با عرضه ۳۳ میلیون سهم شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر روی تابلو معاملات بازار دوم آمد که تنها در ۱۵ دقیقه ۴۴ میلیون تقاضا برای این سهم ثبت شد.

شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در نماد «شبصیر» روز جاری ۱۰ درصد از سهام خود را در دامنه قیمتی ثبت سفارش از ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ ریال به عموم خریداران اعم از حقیقی و حقوقی عرضه کرده است که با آنکه فرایند کشف قیمت و عرضه اولیه این سهم به پایان نرسیده اما در سقف دامنه قیمتی سقف سفارش یعنی ۸۵۰۰ ریال تعداد ۸۹ هزار و ۵۹۰ خریدار در این عرضه مشاکرت کرده‌اند.

همچنین تا زمان تنظیم این گزارش ۵۱ میلیون تقاضا برای «شبصیر» از سوی ۹۱ هزار خریدار در سامانه معاملات ثبت شده است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  احتمال کسب بازده ۱۵ درصدی در فصل بهار به شرط آرامش در فضای سیاسی