پس از ناکامی در مرداد ماه امسال تکرار می‌شود
تاریخ: ۱۷:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۸

2067, 
واگذاری سهام کنترلی بنیاد مستضعفان در «غگل»| قیمت پایه همچنان بدون تغییرReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 9Rating: 4.0واگذاری سهام کنترلی بنیاد مستضعفان در «غگل»| قیمت پایه همچنان بدون تغییرواگذاری سهام کنترلی بنیاد مستضعفان در «غگل»| قیمت پایه همچنان بدون تغییر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان بلوک کنترلی خود در گلوکوزان را به قیمت پایه هر سهم ۱۷ هزارو ۲۲۸ ریال روز چهار شنبه ۱۴ آذر ماه جاری در بازار دوم بورس تهران عرضه خواهد کرد.

واگذاری سهام کنترلی بنیاد مستضعفان در «غگل»| قیمت پایه همچنان بدون تغییر

به گزارش رادیوسهام به نقل از فارس، تعداد ۱۰۲ میلیون و ۲۶۸ هزار و ۷۰۸ سهم معادل ۵۱٫۱۳ درصد از کل سهام شرکت گلوکوزان از سوی شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان به قیمت پایه هر سهم ۱۷ هزارو ۲۲۸ ریال روز چهار شنبه ۱۴ آذر ماه جاری در بازار دوم بورس تهران عرضه می‌شود.

شرایط واگذاری این مزایده به طور یکجا و نقد و یا پرداخت ۳۵درصد وجه نقد ظرف مدت ۱۴ روز کاری پس از انجام معامله و ۶۵ درصد مابقی در ۱۴ قسط مساوی با نرخ سود سالیانه ۱۴ درصد طی ۱۴ فقره چک با سررسیدهای ۳ ماهه تعیین شده است.

گفتنی است بنیاد مستنضعفان در آخرین مرداد ماه امسال نیز اقدام به عرضه این بلوک کنترلی با قیمت پایه فوق کرد که بدون مشتری بر روی میز فروش بورس تهران باقی ماند.

حتما بخوانید :  اقبال حقیقی ها، شاخصی برای جذابیت بازار سهام

کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که معادل ۱۰ درصد ارزش سهام موضوع معامله بر اساس قیمت پایه سهام را به عنوان سپرده شرکت در رقابت، جهت تضمین تعهدات به طور نقدی یا به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت و به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادر و تسویه وجوه واریز و یا ارائه کنند.

این میزان سهام از طریق کد بورسی حقوقی شرک ۰۹۰۱۲ در ۱۴ آذر ماه امسال توسط شرکت کارگزاری بورس بهگزین روانه میز فروش بازار دوم بورس تهران خواهد شد.

هم اکنون پس از شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذای سینا با ۵۱٫۱۳ درصد از کل سهام شرکت های سرمایه گذاری صنعت و معدن با ۳۱ درصد و توسعه و مدیریت سرمایه صبا با ۹٫۲۸ درصد از کل سهام به عنوان سهامداران عمده شرکت گلوکوزان به شمار می روند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت حمل و نقل توکا در صورت های مالی ۹ماهه خود زیان هرسهم را ۲۶ریال منتشر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.