تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

2067, 
فراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهمReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 10Rating: 4.0فراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهمفراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

ذوب آهن بعد از اخذ مجوز افزایش سرمایه ۸۵ درصدی از سازمان بورس و اوراق بهادار ، در اطلاعیه ای سهامداران این شرکت را به مجمع فوق العاده دعوت کرد. بر این اساس در صورت تصویب سهامداران، این شرکت از ماده ۱۴۱ قانون تجارت خارج می شود.

فراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهم

 

شرکت ذوب آهن امروز سهامداران خود را به دو مجمع فوق العاده این شرکت فراخواند.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، شرکت ذوب آهن امروز دو اطلاعیه در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرد.

اطلاعیه اول این شرکت در خصوص برگزاری مجمع عمومی فوق العاده این شرکت با هدف تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه است. بر همین اساس، این مجمع روز پنج شنبه یک آذر ساعت ۱۱:۳۰در تالار آهن این شرکت برگزار می شود.

مقدار افزایش سرمایه مورد نظر این شرکت ۸۵ درصد بوده، که از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تعیین شده است. به این ترتیب سرمایه این شرکت از سه هزار و ۳۱۸ میلیارد تومان به ۶هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان می رسد. به گفته مدیران “ذوب” هدف از این افزایش سرمایه خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ لایحه اصلاحی بخشی از قانون تجارت است.

حتما بخوانید :  روی خوش سهام به فروکش ریسک‌ها

آگهی دوم این شرکت نیز دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده است که در همان روز و با هدف تایید کارشناسان منتخب هیات تعیین کارشناسان رسمی استان اصفهان جهت رعابت تبصره ماده ۶ آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده ۱۴۹ اصلاحی قانون مالیات های مستقیم است.

یادآور می شود شرکت ذوب آهن اصفهان در ٧ ماهه منتهی به مهر ١٣٩٧ از فروش محصولات خود ۳هزار و ۳۳۳ میلیارد تومان درآمد کسب کرد. هم چنین در مهر ماه مبلغ فروش این شرکت به ۵۴٧ میلیارد تومان رسید. بر این اساس مبلغ فروش ذوب در مدت ٧ ماهه سال ٩٧ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٧٠ درصد رشد داشته است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.