وزیر انرژی عربستان :

2224, 
برنامه‌ای برای انحلال سازمان اوپک وجود نداردReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 12Rating: 4.0برنامه‌ای برای انحلال سازمان اوپک وجود نداردبرنامه‌ای برای انحلال سازمان اوپک وجود ندارد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

وزیر انرژی عربستان با اشاره به گزارش برخی رسانه‌ها درباره بررسی طرح انحلال اوپک گفت: برنامه‌ای برای چنین اقدامی وجود ندارد.

برنامه‌ای برای انحلال سازمان اوپک وجود ندارد

به گزارش رادیوسهام  به نقل از اسپوتنیک، خالد الفالح وزیر انرژی عربستان با اشاره به گزارش برخی رسانه‌ها درباره بررسی طرح انحلال اوپک از سوی عربستان گفت: جامعه جهانی به دنبال انحلال سازمان اوپک نیست.

وی در نشست وزرای کشورهای تولید کننده نفت عضو اوپک و غیر اوپکی در ابوظبی امارات گفت: من به شما اطمینان می‌دهم هیچ برنامه‌ای برای انحلال اوپک وجود ندارد.

روز ۹ نوامبر وال استریت ژورنال گزارش داده ود که مقامات سعودی در حال مطالعه ابعاد و عواقب انحلال احتمالی اوپک هستند.

وی همچنین گفت: مطالعات انجام شده نشان می‌دهد باید یک میلیون بشکه در روز از عرضه نفت به بازار جهانی کاسته شود.

فالح ادامه داد: تحلیل تکنیکال انجام شده توسط اعضای اوپک و دیگر تولیدکنندگان نفتی نشان می‌دهد که از ماه اکتبر عرضه نفت به بازار جهانی باید یک میلیون بشکه در روز کاهش یابد.

وزیر انرژی عربستان می‌گوید: تحلیل تکنیکال که ما روز گذشته از مقامات اوپک و کمیته مشترک فنی دیدیم نشان می‌دهد که باید از ماه اکتبر حدود یک میلیون بشکه از عرضه نفت به بازار جهانی کاسته شود اما طی ۲ تا ۳ هفته آینده شاهد تاثیرگذاری عوامل مختلفی خواهیم بود و احتمال دارد این رویکرد تغییر کند.

حتما بخوانید :  جزئیات کارشکنی در واگذاری سهام خودروسازان

منبع:فارس

خبر انتخاب شده برای شما

موانع تامین نقدینگی خودروساز از بازار سرمایه
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تازگی عنوان کرده که برخی افراد، گروه‌ها و به ویژه سازمان خصوصی‌سازی در واگذاری سهام دولتی ایران‌خودرو و سایپا کارشکنی می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.