تاریخ: ۱۵:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲

2067, 
"پارس" در خصوص فروش محصولات شفاف سازی کردReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 13Rating: 4.0"پارس" در خصوص فروش محصولات شفاف سازی کرد"پارس" در خصوص فروش محصولات شفاف سازی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

“پارس” با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال در خصوص شایعه تاثیر فروش صادرات استایرن منومر توضیحاتی ارائه داد.

"پارس" در خصوص فروش محصولات شفاف سازی کرد

شرکت پتروشیمی پارس درخصوص شایعه تاثیر فروش صادرات استایرن منومر توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا ،شرکت پتروشیمی پارس با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اثرگذاری فروش صادرات استایرن منومر در سود و زیان این شرکت شفاف سازی کرد.

“پارس” در این زمینه اعلام کرد، با توجه به نیاز بازار داخلی کشور و همچنین به تولید رسیدن واحدهای پارک پلی استایرن،شرکت پتروشیمی پارس از نیمه دوم مرداد ماه سال جاری تاکنون محصول استایرن منومر مازاد برای صادرات نداشته است.

همچنین در این اطلاعیه آمده است، با توجه به محاسبه نرخ ارز سامانه نیما در محاسبه قیمت فروش استایرن منومر شرکت پتروشیمی پارس در بورس کالا و همچنین استایرن منومر تحویلی به شرکت های مستقر در پارک پلی استایرن،عرضه این محصول در بازارهای داخلی با فروش صادراتی آن به لحاظ حاشیه سود تفاوتی ندارد.

حتما بخوانید :  آخرین تحولات افزایش سرمایه‌های بورسی

یادآور می شود، سهام پتروشیمی پارس از ۲۰ تیرماه سال جاری در بورس تهران عرضه اولیه شد و تاکنون بیش از ۶۴ درصد سودآوری داشته است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.