با صرفه‌جویی ۷ برابری فولاد مبارکه در مصرف آب مطرح شد
تاریخ: ۱۰:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

2067, 
میزان سرمایه‌گذاری « فولاد » در سنگانReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0 میزان سرمایه‌گذاری « فولاد » در سنگان میزان سرمایه‌گذاری « فولاد » در سنگان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

فولاد مبارکه تاکنون ۲٫۵ هزار میلیارد تومان در سنگان سرمایه‌گذاری کرده است.

  میزان سرمایه‌گذاری « فولاد » در سنگانمحسن میرمحمدی؛ مدیر عامل فولاد سنگان وابسته به فولاد مبارکه در حاشیه آیین کلنگ‌زنی احداث مدارس در شهرستان خواف درمنطقه خراسان با بیان اینکه برنامه فولادمبارکه توسعه سرمایه‌گذاری در منطقه سنگان است و در این راستا تا‌کنون ۲٫۵ هزار میلیارد تومان دراین منطقه سرمایه‌گذاری شده است، گفت: توجه به توسعه در منطقه سنگان از برنامه‌های جدی فولاد مبارکه است.

در همین حال البته حمیدرضا عظیمیان؛ مدیرعامل فولاد مبارکه با اعلام تولید نیمی از فولاد ایران توسط این شرکت بورسی از افزایش ۳ و کاهش ۷ برابری تولید و مصرف آب در ۱۷ سال گذشته خبر داد. در این میان در حالی سال ۷۰ مصرف آب برای تولید حدود ۲.۴ میلیون تن ، ۱۶.۴ متر مکعب بود که در حال حاضر با تولید حدود ۷.۶ میلیون تن ، مصرف آب به ۲.۷ مترمکعب رسید؛ به عبارتی دیگر در برابر افزایش تولید ۳ برابری، مصرف آب ۷ برابر کم شده که ناشی از توجه به کیفیت و مسائل زیست محیطی است. به گفته مدیران این مجموعه با توجه به مسائل زیست محیطی و خشکسالی، بازیافت آب در صدر برنامه‌ها قرار دارد.

حتما بخوانید :  هفته قرمز بازارهای داخلی

منبع: فولاد سنگان

خبر انتخاب شده برای شما

عملکرد مالی 6 ماهه وبصادر
بانک صادرات ایران ، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۱۶۳ ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل ۶۲ درصد کاهش زیان را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.