تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

2067, 
بهره برداری از یک پروژه جدید در "شبندر"Reviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0بهره برداری از یک پروژه جدید در "شبندر"بهره برداری از یک پروژه جدید در "شبندر"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت پالایش نفت بندرعباس با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال از افتتاح پروژه نفت گاز یورو۴ در این شرکت خبر داد.

بهره برداری از یک پروژه جدید در "شبندر"

“شبندر” با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال از افتتاح یک طرح جدید در این شرکت خبر داد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، شرکت پالایش نفت بندرعباس با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال از افتتاح پروژه نفت گاز یورو۴  در این شرکت خبر داد. زمان شروع این پروژه ابتدای اسفند سال ۸۵ بوده و در تاریخ یکم آذر سال جاری به بهره برداری می رسد.

“شبندر” در این اطلاعیه آورده است، ظرفیت تولید نفت گاز شرکت قبل از بهره برداری از واحد جدید روزانه به میزان ۱۶هزار و ۶۰۰ میلیون لیتر، نفت گاز با گوگرد ۱۰ هزارppmبوده که با راه اندازی و بهره برداری این واحد با ظرفیت ۸میلیون لیتر در روز تولیدات نفت گاز شرکت به ۱۴میلیون لیتر نفت گاز یورو ۴ با گوگرد ١٠ppm و ۲میلیون و ۶۰۰ لیتر با گوگرد ۲هزار و ۵۰۰ ppm تبدیل شده است.

حتما بخوانید :  «لوتوس» به دنبال افزايش سرمايه ١٠٠ درصدي

به گفته مدیران این شرکت، این واحد در حال حاضر به صورت آزمایشی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است. همچنین اعلام شده است در صورت تغییر در مقدار تولید نفت گاز یورو ۴، این موضوع سریعاً اطلاع رسانی خواهد شد.

یادآور می شود، شرکت پالایش نفت بندر عباس در ۶ ماهه منتهی به شهریور ٩٧ برای هر سهم ٩١٧ ریال سود محقق کرد. “شبندر” در مدت مشابه سال قبل ۶٢۵ ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده بود. علت اصلی افزایش ۴٧ درصدی سود در ۶ ماهه نخست ٩٧ نسبت به مدت مشابه قبل را می توان ناشی از رشد ٧٩ درصدی درآمدهای عملیاتی و ٢٠۵ درصدی سایر درآمدهای عملیاتی و ١٣٠ درصدی درآمد سرمایه گذاری ها دانست.

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.