2224, 
تصمیم اتریش درباره سازوکار تجارت با ایرانReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0 تصمیم اتریش درباره سازوکار تجارت با ایران تصمیم اتریش درباره سازوکار تجارت با ایران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بر مبنای گزارش نشریه تیرول اتریش میزبانی از سازوکار SPV برای تجارت با ایران را رد کرد.

  تصمیم اتریش درباره سازوکار تجارت با ایرانبلومبرگ ابتدا در خبری اعلام کرد که اتحادیه اروپا سازوکار اروپایی برای تجارت با ایران را در اتریش راه اندازی می‌کند. اما پایگاه خبری اتریش APA با تماسی که با وزارت خارجه این کشور داشت، این موضوع را منتفی دانست.

پتر گوشلبائور؛ سخنگوی وزارت امور خارجه اتریش گفت: از ما سوال شده که آیا اتریش اساسا آمادگی میزبانی این سازوکار را دارد یا خیر؟ این تقاضا با جزییات تمام و با مشورت سایر وزارتخانه‌ها و بخش‌های مالی دیگر مانند بانک مرکزی مورد بررسی قرار گرفت. نتیجه این بررسی آن بود که هم اکنون سوال‌های باز زیادی هستند که پاسخی برای آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل ما نیز این تصمیم را گرفتیم که در حال حاضر قادر به میزبانی از سازوکار SPV نیستیم. این سوال‌های باز شامل موارد فنی در خصوص «کارایی و تاثیرگذاری» ساختار این سازوکار می‌شود. اتریش از این سازوکار حمایت می‌کند، اما طبیعتا باید مشخص شود که چقدر کارایی خواهد داشت؟

حتما بخوانید :  قیمت طلا تا پایان هفته گران می‌شود

بلژیک و لوکزامبورگ و فرانسه نیز از دیگر گزینه‌ها بودند. اما با انصراف آن دو کشور، چشم امید فرانسه به اتریش بوده است.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

مدیران خودرو شرایط فروش اقساطی ام وی ام ایکس ۲۲ ویژه فرهنگیان را با همکاری اتحادیه تعاونی مصرف فرهنگیان اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.