تاریخ: ۱۰:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۶

2067, 
برآورد سود « حفاری » با چند دستورکارReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 17Rating: 4.0 برآورد سود « حفاری » با چند دستورکار برآورد سود « حفاری » با چند دستورکار
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل حفاری شمال با اشاره به سود شرکت در۶ ماه نخست سال، از بهبود وضعیت اقتصادی مجموعه در ماه‌های آتی خبر داد.

  برآورد سود « حفاری » با چند دستورکارحمیدرضا گلپایگانی؛ مدیرعامل در این باره می‌گوید: با موافقت سهامداران عمده به ویژه بنیاد مستضعفان، اصلاح ساختار شرکت با افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی در دستور کار قرار گرفت. بر این اساس، افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی به میزان ۲۶۰ میلیارد تومان صورت می‌گیرد.

حفاری شمال از چهار سال پیش ۲۰۰‌میلیارد تومان وام از یکی از بانک‌ها دریافت کرده و بابت آن با سود ۳۰ درصد مبلغی در حدود۵ میلیارد تومان در ماه به این بانک پرداخت می‌کند. به گفته گلپایگانی برای رفع این معضل «حفاری» در حال مذاکره برای فروش ساختمان مرکزی است و پول فروش این ساختمان به‌طور کامل صرف تسویه بخشی از بدهی با بانک خواهد شد تا ضمن تعدیل بدهی، نرخ بهره نیز به عددی معقول کاهش یابد. مدیران مجموعه امیدوارند با فروش ساختمان«همیلا» و پرداخت بخشی از بدهی به بانک، این شرکت رونق و جان دوباره‌ای گیرد. مدیرعامل همچنین تصریح می‌کند: دکل مجموعه در حوزه برون‌مرزی دریای خزر، در مرحله انعقاد قرارداد برای تمدید آن است و به زودی فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه "زپارس"

منبع: حفاری شمال

خبر انتخاب شده برای شما

"سدشت" ۶ماهه ۸۸ریال سود ساخت
شرکت صنایع سیمان دشتستان در صورت های مالی ۶ماهه، سود هر سهم را ۸۸ریال محقق کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.