2683, 2224, 
قیمت خودرو‌ در انتظار تایید وزیرReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 18Rating: 4.0 قیمت خودرو‌ در انتظار تایید وزیر قیمت خودرو‌ در انتظار تایید وزیر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پیشنهاد ۱۰ ماده‌ای برای نحوه تعیین قیمت خودرو‌ها آماده شده و در جلسه هفته جاری به وزیر صنعت ارائه می‌شود.

 قیمت خودرو‌ در انتظار تایید وزیر

بر اساس اعلام منابع آگاه درباره تعیین قیمت خودروها صبح دیروز جلسه‌ای با حضور خودروسازان، کمیسیون صنایع مجلس و نمایندگان انجمن قطعه سازان خودرو برگزار شد که تا بخشی از این جلسه رضا رحمانی؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشت اما از آنجا که وزیر صنعت باید برای استقبال از رئیس جمهور عراق به فرودگاه می‌رفت ادامه جلسه بدون حضور وزیر صنعت برگزار شد.

بر اساس این گزارش قرار شد دیدگاه‌های اعضای حاضر در جلسه بررسی شود که با بررسی این دیدگاه ها پیشنهاد ۱۰ ماده‌ای برای ارائه به وزیر صنعت و تصمیم گیری وی روی این پیشنهادها ارائه شد. پیشنهاد ۱۰ ماده‌ای آماده شده حداکثر تا امروز صبح به وزیر صنعت ارائه می‌شود تا تصمیم گیری لازم برای قیمت گذاری خودرو انجام شود . جلسه  دیروز بر اساس وعده هفته گذشته وزیر صنعت بود که گفته بود در هفته جاری نشست تعیین قیمت خودرو را برگزار خواهد کرد.

حتما بخوانید :  بازار خودروهای وارداتی - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶

منبع:خبرگزاری صداوسیما

خبر انتخاب شده برای شما

آیا در شرایط متزلزل‌شدن بنیان‌های مالی، سیاست‌گذار می‌تواند به نحوی در نظام مالی دخالت کند که هم زیان سپرده‌‌گذاران جبران شود و هم اقتصاد از تبعات این مداخله زیان چندانی نبیند؟ با بررسی تجربه امریکا می‌توان الگویی برای تجات بانک‌‌های بحرانی طراحی و تبیین کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.