مجمع سالانه پتروشیمی پردیس پایان یافت

2067, 2068, 
برنامه جدید بارگیری « شپدیس »Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 2Rating: 4.0 برنامه جدید بارگیری « شپدیس » برنامه جدید بارگیری « شپدیس »
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بر مبنای برنامه اعلامی در مجمع سالانه پتروشیمی پردیس از برنامه جدید صادراتی به برزیل رونمایی شد. نرخ آخرین محموله‌های اوره تحویلی به هند ۲۷۲ دلار و کمتر بوده است.

 برنامه جدید بارگیری « شپدیس »

در مجمع پتروشیمی پردیس ۱۷۰ تومان سود به ازای هر سهم تقسیم شد. سود تقسیم شده، ۷۲٫۵ درصد از سود سال مالی ۹۷ شرکت است. بر مبنای برآورد اعلامی سود هر سهم «شپدیس» در پایان سال مالی ۳۱ شهریور سال ۹۷ مبلغ ۲۳۴٫۵ تومان خواهد بود. بر مبنای گزارش اعلامی در مجمع در یک ماه آتی از محل اختلاف نرخ گاز بخشی از سوبسید ارائه شده به نرخ اوره جهاد کشاورزی برای شرکت جبران می‌شود. در مجمع «شپدیس» نرخ صادرات اوره طبق اخرین صادرات ۲۷۲ دلار بود. در مجمع سالانه پتروشیمی پردیس همچنین عنوان شده که در آینده از محل اختلاف نرخ گاز، بخشی از سوبسید ارائه شده بابت اوره به جهاد کشاورزی به شرکت بازمی گردد. همچنین بر مبنای برنامه اعلامی در مجمع عنوان شده به زودی محموله جدیدی با قیمت۲۷۰ دلار و حجم ۶٠ هزار تن برای برزیل بارگیری خواهد شد.

حتما بخوانید :  فردا؛ پایان مهلت فروش سهام بانک‌های ادغامی

در حاشیه: اعتراض سهامداران در مجمع شپدیس به نرخ اوره ۶۱۲ تومانی دولتی که چرا با وجود بهای تمام شده به نرخ ارز ازاد با این نرخ  فروخته می‌شود؟

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.