تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

2067, 
اولویت دستورکارهای « ومعلم »Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 4Rating: 4.0 اولویت دستورکارهای « ومعلم » اولویت دستورکارهای « ومعلم »
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بیمه معلم در حالی جدیدترین اقدام‌ها را در دستور کار دارد که اصلاح ساختار در مجموعه در اولویت قرار دارد.

غلامرضا حیدری زنگنه؛ رییس هیات مدیره بیمه معلم در حالی از اصلاح ساختار در بیمه معلم خبر داده که به گفته وی این شرکت بیمه‌ای پس از سال‌ها زیان انباشته در حدود ۵ سال اخیر به سوددهی و بازدهی مطلوب رسیده است. از دید حیدری زنگنه پرتفوی شرکت از حدود ۳۰۰ میلیارد تومان به طور قطع به بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید که افزایش ۵ برابری را نسبت به ۵ سال گذشته تجربه می‌کند.

وی با اشاره به طرح توجیهی (Business Plan) که برای حضور بیمه معلم در بورس پیاده‌سازی شد و البته تغییرات ساختاری در این راستا ایجاد می‌کند، با سپری کردن مرحله کشف قیمت و حضور رسمی بیمه معلم در بورس پیش‌بینی می‌شود این شرکت مورد اقبال سهامداران واقع شود.

رییس هیات مدیره بیمه معلم با اشاره به اقدام‌های بیمه معلم برای ورود به بورس تاکید می‌کند: در گام اول اصلاحات مقررات شرکت را در دستور کار قرار دادیم که در این راستا آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های شرکت درحال بازنگری هستند، ضمن اینکه مجموعه تلاش کرده تا بروکراسی‌های زاید از شرکت حذف شود تا بیمه معلم چابکی لازم برای حرکت در مسیر بازار سرمایه را دارا باشد.

حتما بخوانید :  سود هر سهم "قلرست" تغییر چندانی نداشت

بسته‌های پیشنهادی ضد تحریم

همچنین محمدرضا سمیعی؛ نایب رئیس هیات مدیره بیمه معلم از تدوین نامه‌ای جهت ارسال به بیمه مرکزی و ذکر چالش‌های احتمالی بیمه معلم در مواجهه با تحریم‌ها و ضرورت بهره گیری از پیشنهادهای نهاد نظارتی خبر داد.

سمیعی با اشاره به دیگر عملکرد کمیته ریسک در بیمه معلم از تهیه صورت‌های مالی بیمه معلم بر مبنای IFRS خبر داد و گفت : با اجرای این فرایند بیمه معلم نخستین شرکت بیمه‌ای خواهد بود که صورت‌های مالی اش  بر مبنای این استاندارد تهیه می‌کند. وی با بیان اینکه در اسفندماه این مساله در کمیته ریسک مطرح و به هیات مدیره ابلاغ شد، عنوان کرد: در حال حاضر کمیته کارشناسی در حال سنجش راهکار برای عملیاتی کردن این استاندارد است.

 منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.