نسبت به دوره مشابه در سال 96 به ثبت رسید؛
تاریخ: ۱۱:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

2067, 
رشد قابل ملاحظه سود هر سهم "شیراز"Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 4Rating: 4.0رشد قابل ملاحظه سود هر سهم "شیراز"رشد قابل ملاحظه سود هر سهم "شیراز"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت پتروشیمی شیراز در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷ مبلغ ۵۸۶ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل رشد قابل توجه ای را نشان می دهد.

رشد قابل ملاحظه سود هر سهم "شیراز"

شرکت پتروشیمی شیراز صورت های مالی میان‌دوره‌ ای تلفیقی ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، شرکت پتروشیمی شیراز با سرمایه پنج هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ دو هزار و ۹۸۶ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۸۶ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش رشد مثبتی را نشان می دهد.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره، در نهایت مبلغ سه هزار و ۱۴۱ میلیارد و ۲۳ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

شیراز” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، به صورت حسابرسی شده، زیان خالص را مبلغ یک هزار و ۱۳۴ میلیارد و ۲۳۳ میلیون ریال اعلام کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۲۲ ریال زیان به ازای هر سهم خود محقق کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پیش بینی افق صعودی سهام از دو منظر