نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته به ثبت رسید؛
تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

2067, 
رشد 62 درصدی سود هر سهم "فپنتا"Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 4Rating: 4.0رشد 62 درصدی سود هر سهم "فپنتا"رشد 62 درصدی سود هر سهم "فپنتا"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت صنعتی سپنتا در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۴۱ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل ۶۲ درصد افزایش را نشان می دهد.

رشد 62 درصدی سود هر سهم "فپنتا"

شرکت صنعتی سپنتا صورت های مالی میان‌دوره‌ ای تلفیقی ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، شرکت صنعتی سپنتا با سرمایه ۵۴ میلیارد و ۱۷۳ میلیون ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۲۳ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۴۱ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۶۲ درصد افزایش را نشان می دهد.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره، در نهایت مبلغ ۳۷۸ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

فپنتا” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۱۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۲۷۲ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  فردا؛ پایان مهلت فروش سهام بانک‌های ادغامی