حسابرسی شده منتشر شد؛
تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

2067, 
نگاهی بر عملکرد 6 ماهه "سیدکو"Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 4Rating: 4.0نگاهی بر عملکرد 6 ماهه "سیدکو"نگاهی بر عملکرد 6 ماهه "سیدکو"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۱۵ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل ۱۷ درصد کاهش را نشان می دهد.

نگاهی بر عملکرد 6 ماهه "سیدکو"

سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان صورت های مالی میان‌دوره‌ ای ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان با سرمایه چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۷۳ میلیارد و ۹۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۵ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۱۷ درصد کاهش را نشان می دهد.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره، در نهایت مبلغ یک هزار و ۹۷۳ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

سیدکو” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۸۸ میلیارد و ۲۲۶ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پیش بینی افق صعودی سهام از دو منظر