نسبت به دوره مشابه در سال 96 به ثبت رسید؛
تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

2067, 
رشد 75 درصدی سود هر سهم "وبوعلی"Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 5Rating: 4.0رشد 75 درصدی سود هر سهم رشد 75 درصدی سود هر سهم "وبوعلی"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری بوعلی در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۷، مبلغ ۴۵۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل ۷۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

رشد 75 درصدی سود هر سهم "وبوعلی"

شرکت سرمایه گذاری بوعلی صورت های مالی میان‌دوره‌ ای ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ بهمن ۹۷ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری بوعلی با سرمایه یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال، در ۹ ماه منتهی به ۳۰ آبان ۱۳۹۷، مبلغ ۷۳۲ میلیارد و ۶۸۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۵۸ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۷۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره، در نهایت مبلغ ۸۷۰ میلیارد و ۴۵۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

وبوعلی” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ بهمن ۹۶، به صورت حسابرسی نشده، سود خالص را مبلغ ۴۱۹ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۲۶۲ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  نخستین عرضه اولیه امسال فرابورس ۴۲۰ تومان کشف قیمت شد