نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته؛
تاریخ: ۱۴:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

2067, 
سود هر سهم "همراه" افزایشی بودReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 5Rating: 4.0سود هر سهم "همراه" افزایشی بودسود هر سهم "همراه" افزایشی بود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت ارتباطات سیار ایران در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ یک هزار و ۹۲۱ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل ۱۲ درصد افزایش را نشان می دهد.

سود هر سهم "همراه" افزایشی بود

به گزارش رادیوسهام به نقل از  پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ارتباطات سیار ایران با سرمایه ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۱۸ هزار و ۴۳۸ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۹۲۱ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۱۲ درصد افزایش را نشان می دهد.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره، در نهایت مبلغ ۲۲ هزار و ۵۷۵ میلیارد و ۳۴۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

همراه” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۱۶ هزار و ۵۳۵ میلیارد و ۹۶۷ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۷۲۲ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پیش بینی افق صعودی سهام از دو منظر