حسابرسی شده منتشر شد؛
تاریخ: ۱۴:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

2067, 
صورت های مالی 6 ماهه "دتولید" و "کپرور"Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 5Rating: 4.0صورت های مالی 6 ماهه "دتولید" و "کپرور"صورت های مالی 6 ماهه "دتولید" و "کپرور"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت داروسازی تولید دارو در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۲۰۷ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت. شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس نیز در همین دوره مبلغ ۴۲۷ سود به هر سهم اختصاص داد.

صورت های مالی 6 ماهه "دتولید" و "کپرور"

شرکت های داروسازی تولید دارو و فرآوری زغال سنگ پروده طبس صورت های مالی میان‌دوره‌ ای ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کردند.

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داروسازی تولید دارو با سرمایه ۳۷۰ میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۷۶ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۰۷ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۴ درصد کاهش را نشان می دهد.

دتولید” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۷۹ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۲۱۵ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

حتما بخوانید :  افزايش سرمايه در دو شركت بورسي

سود هر سهم “کپرور” افزایشی بود

شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس با سرمایه ۳۶۰ میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۱۵۳ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۲۷ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۶۶ درصد افزایش را نشان می دهد.

“کپرور” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۹۲ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۲۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.