تاریخ: ۱۶:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

2067, 
رشد 51 درصدی سود هر سهم "شپنا"Reviewed by سایت رادیوسهام on Dec 5Rating: 4.0رشد 51 درصدی سود هر سهم رشد 51 درصدی سود هر سهم "شپنا"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت پالایش نفت اصفهان در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۶۳۹ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل ۵۱ درصد افزایش را نشان می دهد.

رشد 51 درصدی سود هر سهم "شپنا"

 شرکت پالایش نفت اصفهان صورت های مالی میان‌دوره‌ ای ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پالایش نفت اصفهان با سرمایه ۲۰ هزار میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ ۱۲ هزار و ۷۸۹ میلیارد و ۳۹۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۳۹ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش ۵۱ درصد افزایش را نشان می دهد.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره، در نهایت مبلغ ۱۵ هزار و ۲۳۴ میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

شپنا” در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۸ هزار و ۴۵۰ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۴۲۳ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  زمان و شرایط عرضه اولیه دومین شرکت جدید