تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل زامیاد از تولید نسل جدید وانت های پادرا و پیکاپ ریچ از ابتدای سال آینده و افزایش سهم ۴۰ درصدی بازار در سال ۹۸ خبر داد.

 برنامه‌های آینده « خزامیا »

محمد زارع پور اشکذری با اشاره به برنامه استراتژیک زامیاد که بعد از اعلام خبر رسمی افزایش قیمت ۳۳٫۵ درصدی از ۳۰ آبان این تصمیم را به تعویق انداخته، گفت: تولید حداکثری محصول‌های تجاری و تولید انبوه وانت ریچ در دستور کار قرار دارد.

به گفته وی با تامین به موقع قطعات ‍CKD وانت ریچ، این محصول در دو نوع تک کایبن و دو کابین تولید و عرضه می‌شود. تا پایان سال جاری نیز حجم قابل توجهی از این نوع وانت تولید می‌شود. در این میان همچنین تولید مجدد نسل جدید وانت‌های دُرکا و عرضه بیش از ۱۰ هزار دستگاه نسل جدید وانت پادرا از دیگر برنامه‌های توسعه‌ایی خواهد بود.

زارع پور اشکذری با بیان  اینکه وانت پادرا با برخورداری اتاق و کابین به‌روزتر و عدم تفاوت قیمت نه چندان زیاد با وانت نیسان، مورد استقبال سازمان‌ها و مردم شده، گفت: سهم ۴۰ درصدی این شرکت در بازار وانت ، سال آینده به بیش از ۵۰ درصد خواهد رسید.

منبع: زامیاد

 

خبر انتخاب شده برای شما

با ترخیص قطعات باقی‌مانده قبلی از محصولات رنو از گمرک، امکان تولید حدود ۳ هزار دستگاه رنو ساندرو و پارس تندر در پارس خودرو فراهم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پوشش سود ۹۰۳۸ ریالی برای هرسهم «نوری»