در نسبت به سال مالی گذشته؛
تاریخ: ۱۶:۲۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۵

2067, 
سود هر سهم "بهپاک" و "سبزوا" افزایشی بودReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 26Rating: 4.0سود هر سهم "بهپاک" و "سبزوا" افزایشی بودسود هر سهم "بهپاک" و "سبزوا" افزایشی بود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت‌های صنعتی بهپاک و سیمان لار سبزوار صورت های مالی ۱۲ ماهه خود را به صورت حسابرسی نشده منتشر کردند.

سود هر سهم "بهپاک" و "سبزوا" افزایشی بود

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی بهپاک با سرمایه ۳۲۰ میلیارد ریال، در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷، مبلغ ۳۰۰ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۴۰ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل ۶۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، دلیل این افزایش را افزایش ۲۳ درصدی فروش عنوان کرده است.

بهپاک” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۶، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ ۱۸۶ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۵۸۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

رشد چشمگیر در سود هر سهم “سبزوا

شرکت سیمان لار سبزوار با سرمایه ۵۹۹ میلیارد و ۴۲۶ میلیون ریال، در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷، مبلغ ۲۰۷ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۴۶ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

شرکت سیمان لار سبزوار دلیل این افزایش را افزایش ۳۱۰میلیارد ریالی سایر درآمدهای عملیاتی ذکر کرده است.

سبزوا” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۶، به صورت حسابرسی شده، زیال خالص را مبلغ ۱۲۱ میلیارد و ۳۰۹ میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ ۲۰۲ ریال زیال به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵۵ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  «سشمال» سود هرسهم را ۲۹۲ریال اعلام کرد