1. فردا قیمت محصولات پرتیراژ اعلام می‌شود

2683, 2224, 
فردا قیمت محصولات پرتیراژ اعلام می‌شودReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 2Rating: 4.0فردا قیمت محصولات پرتیراژ اعلام می‌شودفردا قیمت محصولات پرتیراژ اعلام می‌شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

عباس تابش، مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان روز گذشته خبر از نهایی شدن قیمت محصولات خودروسازان داد.

 فردا قیمت محصولات پرتیراژ اعلام می‌شود

طبق وعده تابش قیمت‌های جدید محصولات خودروسازان فردا یعنی ۱۳ دی ماه، اعلام خواهد شد. هر چند رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان اشاره به خودروهای خاصی نکرده، اما آنچه مشخص است خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان که بخش اعظم تیراژ خودروسازان را تشکیل می‌دهد محصولات مدنظر عباس تابش است. اما با توجه به وعده و وعیدهای اعلام قیمت این خودروها طی سه ماهه گذشته، این سوال مطرح است که آیا فردا به‌طور حتم روز موعود اعلام قیمت‌ها خواهد بود؟ این سوال از آن جهت مطرح می‌شود که ماه‌هاست از شخص وزیر صنعت گرفته تا دیگر مسوولان صنعتی و نمایندگان مجلس وعده اعلام قیمت‌ها در هفته یا روز مشخصی را داده‌اند حال آنکه این وعده‌ها هیچ گاه عملی نشده است. به این ترتیب با توجه به سخنان رئیس سازمان حمایت به‌نظر می‌رسد که سریال وعده‌های مسوولان وزارت صنعت در ارتباط با اعلام قیمت جدید خودروهای پرتیراژ به پایان خود نزدیک می‌شود. اما تابش در ادامه سخنان خود به این نکته اشاره کرده که در قیمت‌گذاری این محصولات  توجه جدی به حقوقمصرف‌کنندگان شده است. با توجه به این سخنان می‌توان گفت توجه ویژه‌ای که تابش از آن سخن گفته بی‌ارتباط  با بسته جامع صنعت خودرو، نیست. پیش از این رضا رحمانی خبر از تهیه بسته جامعی برای صنعت خودرو داده بود، بسته‌ای که در آن توجه ویژه‌ای به دو مولفه کیفیت و خدمات پس از فروش شده است. به این ترتیب به‌نظر می‌رسد وزارتخانه در تلاش است تا در مقابل افزایش قیمت‌ها، خودروسازان را مکلف کند تا کیفیت و خدمات پس از فروش خود را که همواره مورد انتقاد مصرف‌کنندگان بوده، ارتقا دهند.

حتما بخوانید :  فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

سقوط دلار به عمق پنج ماه گذشته
رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به انتشار اخباری در خصوص تعیین تکلیف ارز ۴۲۰۰ تومانی گفت: فعلا ارز ۴۲۰۰ برای واردات کالاهای اساسی برقرار است و نشنیده ام که حذف آن در دستور کار باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

آموزش بورس

قالب خبری