1. حل بخش عمده مشکل قطعه‌سازان با پرداخت تسهیلات

2224, 
حل بخش عمده مشکل قطعه‌سازان با پرداخت تسهیلاتReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 14Rating: 4.0حل بخش عمده مشکل قطعه‌سازان با پرداخت تسهیلاتحل بخش عمده مشکل قطعه‌سازان با پرداخت تسهیلات
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 عضو هیات‌مدیره انجمن قطعه‌سازان تهران اظهار کرد: اگر واقعا تسهیلات ۱۲ هزار میلیارد تومانی در اختیار قطعه‌سازان قرار بگیرد، قطعا تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و تحولات اساسی ایجاد خواهد کرد که کارگشا خواهد بود؛ چراکه مشکل اصلی قطعه‌سازی کمبود منابع مالی است.

 حل بخش عمده مشکل قطعه‌سازان با پرداخت تسهیلات

محسن رزم‌خواه افزود: مشکلات دیگر بر سر راه صنعت قطعه‌سازی همچون تحریم‌ها همچنان بر قوت خود باقی هستند؛ اما بخش عمده‌ای از قطعه‌سازان در حال حاضر مشکل تامین منابع مالی دارند. اگر منابع مالی کافی در اختیارشان قرار گیرد، به هر نحو ممکن مواد اولیه مورد نیاز خود را تامین می‌کنند و روند تولید خود را ادامه می‌دهند. وی ضمن ابراز امیدواری برای محقق شدن وعده تسهیلات ۱۲ هزار میلیاردی برای صنعت قطعه‌سازی تصریح کرد: در قطعه‌سازی کارد به استخوان رسیده است. البته ظاهرا مسوولان نیز متوجه این موضوع شده‌اند؛ اما به جرات می‌توان گفت اگر به داد این صنعت نرسند، همین باقی‌مانده واحدهای قطعه‌سازی هم تعطیل می‌شود که تعطیلی آن به سبب پراهمیت بودن آنها در بخش اشتغال، فاجعه ایجاد می‌کند.

منبع: ایسنا

حتما بخوانید :  پرریسک‌ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام بازار است؟

خبر انتخاب شده برای شما

سقوط دلار به عمق پنج ماه گذشته
رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به انتشار اخباری در خصوص تعیین تکلیف ارز ۴۲۰۰ تومانی گفت: فعلا ارز ۴۲۰۰ برای واردات کالاهای اساسی برقرار است و نشنیده ام که حذف آن در دستور کار باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

آموزش بورس

قالب خبری