2681, 2224, 
طلا تا 6 ماه آینده چه رکوردی می زند؟Reviewed by رادیو سهام on Jan 26Rating: 5.0طلا تا 6 ماه آینده چه رکوردی می زند؟طلا تا 6 ماه آینده چه رکوردی می زند؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سردبیر نشریه یورکا ماینر پیش بینی می کند که قیمت هر اونس طلا در شش ماه نخست ۲۰۱۹ میلادی به بیش از ۱۳۸۰ دلار خواهد رسید. طلا تا 6 ماه آینده چه رکوردی می زند؟

به گزارش کیتکو نیوز، ریچارد بیکر سردبیر نشریه معتبر یورکا ماینر تاکید کرد: نیروهای ساختاری بازار طلا نشان می دهد که قیمت این فلز گرانبها صعودی و رو به رشد خواهد بود و این احتمال وجود دارد که قیمت هر اونس طلا در شش ماه نخست امسال تا ۱۳۸۰ دلار افزایش پیدا کند.

بر اساس این گزارش وی افزود: ادامه تعطیلی دولت آمریکا و امیدواری نسبت به توافق تجاری واشنگتن و پکن می تواند عامل مثبتی برای افزایش قیمت جهانی طلا باشد.

از سوی دیگر نگرانی ها نسبت به تبعات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نیز می تواند تاثیر خوبی بر قیمت جهانی طلا داشته باشد.

به گزارش رادیو سهام، آدریان دی تحلیلگر برجسته اقتصادی نیز گفت: اگر طلا بتواند سطح مقاومتی ۱۳۰۰ دلاری را بشکند، مسیر آن برای ادامه روند صعودی هموار خواهد شد.

حتما بخوانید :  آرامش به بازار خودرو برمی گردد

البته بیل باروش تحلیلگر ارشد موسسه بلولاین فیوچرز بر این باور است که احتمال اصلاح قیمت طلا در کوتاه مدت وجود دارد و این مساله می تواند زمینه لازم برای رشد قیمت را در آینده نزدیک فراهم کند.

اوله هانسن تحلیلگر ساکسو بانک نیز گفت: احتمال افت قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت وجود دارد ولی در بلندمدت قیمت طلا کاملا روند صعودی خواهد داشت.

منبع: سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

بازار اجاره مسکن امسال زودتر از سال های گذشته به راه افتاده است در حالیکه قیمت ها در این بازار روند صعودی دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.