2067, 2068, 
فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کردReviewed by رادیو سهام on Feb 2Rating: 5.0فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کردفولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۷۳ درصدی را اعلام کرد تا با تصویب سهامداران به بزرگترین شرکت بورس از لحاظ سرمایه اسمی تبدیل شود.

به گزارش رادیو سهام، شرکت فولاد مبارکه با دریافت مجوز افزایش سرمایه ۷۳ درصدی از سازمان بورس، زمان مجمع فوق العاده را اعلام کرد تا در صورت تصویب سهامداران به بزرگترین شرکت بورسی از لحاظ سرمایه اسمی تبدیل شود.

بر این اساس،”فولاد” ساعت ۹ روز چهارشنبه ۲۴ بهمن در شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت به این مجمع می رود تا سرمایه فعلی را از ۷٫۵ به ۱۳ هزار میلیارد تومان از محل جذاب سود انباشته برساند.

این تامین مالی ۵٫۵ هزار میلیارد تومانی با ۴ هدف بازیافت مخارج سرمایه ای طرح های در دست اجرا، بازیافت مخارج سرمایه ای مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های فرعی و وابسته، بازیافت مخارج سرمایه ای تملک سرمایه گذاری های بلند مدت و اصلاح ساختار مالی صورت می گیرد.

حتما بخوانید :  تشریح برنامه‌های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برای سال ۹۸

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس : توسعه و تعمیق بازار سرمایه از اوایل دهه ۸۰ باعث شد دولت توجه ویژه‌ای به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: