2067, 2068, 
برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایرانReviewed by رادیو سهام on Feb 4Rating: 5.0برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایرانبرگزاری مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی علاوه بر توزیع ۱۱ تومان سود برای هر سهم با افزایش سرمایه ۳۹ درصدی نیز موافقت شد. برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران

به گزارش رادیو سهام، صبح دیروز دو مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران که پرجمعیت ترین شرکت بورس محسوب می شود در خانه معلم با حضور ۶۰٫۸ درصدی سهامداران برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش هیات مدیره برای سال مالی منتهی به شهریور ۹۷ و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت،صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۸۵۸ ریال سود محقق شده هر سهم ۱۱۰ ریال معادل ۱۲ درصد برای هر سهم توزیع شود.

براین اساس،سهامداران حقیقی می توانند از ۱۸ بهمن ماه با در دست داشتن برگه سهام و کارت ملی به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کرده تا سود سهام را دریافت کنند. سهامداران حقوقی نیر می توانند درخواست مکتوب را از تاریخ مذکور به همراه شماره حساب به شرکت اعلام کنند تا در مهلت قانونی نسبت به پرداخت اقدام شود.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "پردیس"

همچنین در مجمع فوق العاده با افزایش سرمایه ۳۹ درصدی از محل سود انباشته موافقت شد تا سرمایه “وتوصا” از ۱۹۰ به ۲۶۵ میلیارد تومان برسد.این درحالی است که سازمان بورس مجوز افزایش ۴۲ درصدی به این شرکت داده بود.

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس : توسعه و تعمیق بازار سرمایه از اوایل دهه ۸۰ باعث شد دولت توجه ویژه‌ای به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.