معاون ایران خودرو:
تاریخ: ۱۱:۳۷ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸

2067, 
روزانه ۱۵۰۰دستگاه خودرو تحویل می شودReviewed by رادیو سهام on Feb 17Rating: 5.0روزانه ۱۵۰۰دستگاه خودرو تحویل می شودروزانه ۱۵۰۰دستگاه خودرو تحویل می شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: میزان تعهدات معوق این شرکت با تحویل روزانه بیش از یکهزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو تا پایان سال کاهش خواهد یافت. روزانه ۱۵۰۰دستگاه خودرو تحویل می شود

به گزارش رادیو سهام به نقل از ایرنا، «مصطفی خان کرمی» گفت: همزمان با افزایش تولید و تحویل خودرو، تعداد تعهدات معوق این شرکت به مشتریان تا پایان سال کاهش خواهد داشت.

عباس تابش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بهمن ماه جاری اعلام کرد: خودروسازان باید تمام خودروهای پیش‌فروشی را با قیمت قراردادی قبلی به خریداران تحویل دهند و تأکید کرد که تمام قراردادهای قطعی باید با قیمت قبل به مردم تحویل داده شود و بابت این تأخیرها، سود مشارکت و جریمه تأخیر به مردم پرداخت شود.

خان کرمی اضافه کرد: تامین کسری قطعات خودروها موجب می شود تا تعداد خودروهای ناقص کاهش یابد و با تکمیل آنها به متقاضیان ذیربط تحویل شود.

تابش گفته بود: خودروسازان باید ۸۰ درصد تولیداتشان را به تعهداتشان اختصاص دهند که بازرسان وزارت صنعت در هر دو کارخانه خودروسازی مستقر شده اند تا این قانون رعایت شود و در حداقل زمان تلاش خواهد شد تا انتظارات مردم برآورده شود.

حتما بخوانید :  روند ركوردشكني شاخص متوقف شد

به گفته خان کرمی، انجام تعهدات به مشتریان و تحویل خودروهای معوق در اولویت قرار دارد و این مهم در ماه های آینده نیز تداوم خواهد داشت.

وی گفت: پرداخت سود مشارکت و جریمه دیرکرد مطابق قرارداد به مشتریان انجام خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: حرکت نقدینگی به سمت بازار سرمایه و رونق بخشی این بازار دسترسی شاخص به ۳۰۰ هزار واحد را دور از انتظار نکرده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: