2067, 2068, 
برگزاری مجمع «وبصادر» برای تصمیم گیری در مورد افزایش سرمایه ۲۲۳درصدیReviewed by رادیو سهام on Mar 4Rating: 5.0برگزاری مجمع «وبصادر» برای تصمیم گیری در مورد افزایش سرمایه ۲۲۳درصدیبرگزاری مجمع «وبصادر» برای تصمیم گیری در مورد افزایش سرمایه ۲۲۳درصدی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک صادرات روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه به منظور تصمیم‌گیری در خصوص افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌‌کند.

به گزارش رادیو سهام، افزایش سرمایه ۲۲۳ درصدی بانک صادرات به منظور اصلاح ساختار سرمایه و خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت صورت خواهد گرفت.

بر این اساس، افزایش سرمایه «وبصادر» از مبلغ۵٫۷۸۰ به مبلغ ۱۸٫۶۵۶ میلیارد تومان و به میزان ۱۲٫۸۷۶ میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها انجام می‌شود.

همچنین بر اساس‌گزارش بازرس قانونی درباره گزارش هیات مدیره «وبصادر» در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام بانک صادرات ایران در اجرای مفاد تبصره ۲ماده ۱۶۱ اصلاحیه قانون تجارت، افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها بلامانع است.

این گزارش حاکیست، این روز‌ها افزایش سرمایه توسط شرکت‌های بورسی بسیار داغ دنبال می‌شود و همین موضوع، اقبال اهالی بازار سهام به نمادهایی که این کار را انجام می‌دهند را به دنبال دارد، از سوی دیگر گروه بانکی این روزها نسبت به برخی از گروه‌های بورسی، بسیار مورد توجه سرمایه‌گذاران است و در این بین بانک صادرات، نیز از جمله نمادهایی است که مورد اقبال سهام‌داران قرار دارد.

حتما بخوانید :  پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۲۹ درصدی "ختراک"

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.