2224, 
اعلام نرخ فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل ۹۸Reviewed by رادیو سهام on Mar 9Rating: 5.0اعلام نرخ فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل ۹۸ اعلام نرخ فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل ۹۸
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل ۹۸ آغاز شد.

به گزارش رادیو سهام، شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای تاریخ ۱۸ اسفند اعلام شد. در این طرح خودروهای وانت آریسان، پژو ۲۰۶ صندوقدار V۸ و رانا LX حضور دارند.

ایران خودرو شرایط فروش فوری محصولات خود را برای تاریخ ۱۸ اسفند اعلام کرد. در گذشته نیز شاهد فروش فوری خودروهای این شرکت بودیم.

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو برای فردا به شرح زیر است:

اعلام نرخ فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل ۹۸

قیمت های این طرح که از فردا ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود، بر اساس حاشیه بازار در نظر گرفته شده است (لیست قیمت حاشیه بازار محصولات ایران خودرو اسفند ۹۷).

ایران خودرو و سایپا سعی کرده اند با فروش فوری محصولات خود در روزهای اخیر، قیمت خودرو را در بازار کاهش دهند (کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد).

در طرح های در نظر گرفته شده توسط ایران خودرو، خودروی دنا و دنا پلاس غایب هستند. سایپا به تازگی پیش فروش محصولات خود را آغاز کرده است.

حتما بخوانید :  آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن از شهریور امسال

قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در ماه های اخیر افزایش چشمگیری را تجربه کرده اند. جلوگیری از واردات خودرو و همچنین افزایش قیمت ارز باعث شده قیمت خودروهای وارداتی افزایش داشته باشد.
در ماه های اخیر ایران خودرو و سایپا عدم وجود قطعات را دلیلی بر عدم تحویل خودرو اعلام کرده بودند؛ با این حال به نظر می رسد افزایش قیمت خودرو این مشکل را رفع کرده است!

آینده بازار خودرو را نمی توان پیش بینی کرد. انتظار می رود قیمت خودرو در بازار آزاد به ثبات نسبی برسد، البته در نهایت رانندگان مجبور به خرید خودرو با قیمت دو برابر در مقایسه با گذشته می شوند.

منبع: فردا

خبر انتخاب شده برای شما

لوتوس پارسیان اوراق مرابحه سایپا را منتشر می‌کند
فروش اقساطی ساینا دنده‌ای و سراتو آغاز شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.