تاریخ: ۱۴:۰۰ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۸

2067, 
قصد «همراه» برای افزایش سرمایه ۲۴۰ میلیارد تومانیReviewed by رادیو سهام on Mar 9Rating: 5.0قصد «همراه» برای افزایش سرمایه ۲۴۰ میلیارد تومانیقصد «همراه» برای افزایش سرمایه ۲۴۰ میلیارد تومانی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۵ درصدی از محل سود انباشته را داد.

به گزارش رادیو سهام، براساس پیشنهاد هیات مدیره«همراه»، سرمایه این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس و اوراق بهاردار از ۹۶۰ به ۱۲۰۰ میلیارد تومان از محل سود انباشته افزایش پیدا خواهد کرد.

این اقدام، به منظور جبران مخارج سرمایه‌ای انجام شده، اصلاح ساختار مالی و تامین بخشی از منابع مورد نیاز سرمایه گذاری‌های آتی شرکت ارتباطات سیار ایران انجام می‌شود.

گفتنی است، انجام ‌افزایش سرمایه «همراه» از محل سود انباشته منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده خواهد بود.

همچنین مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ارتباطات سیارایران به منظورتصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه روز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، این روزها افزایش سرمایه شرکت‌ها از محل‌های سود انباشته، آورده نقدی و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در حال انجام است، اما در این بین افزایش سرمایه از محل سود انباشته، جذاب‌ترین بخش است که به طور قطع می‌تواند اقبال اهالی بازار سهام به این گونه از سهم‌ها را به دنبال داشته باشد.

حتما بخوانید :  چشم انداز نوسان نرخ ارز در بازار سرمایه

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.