2067, 2068, 
برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده «سخزر»Reviewed by رادیو سهام on Mar 11Rating: 5.0برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده «سخزر»برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده «سخزر»
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی فوق‌العاده سیمان خزر برای سال(دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه سالجاری برگزار و افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهام‌داران، آورده نقدی و سود انباشته را تصویب کرد. برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده «سخزر»

به گزارش رادیو سهام، «سخزر» با توجه به تصویب مجمع عمومی و موافقت سازمان بورس، سرمایه خود را از ۲۳ به ۵۰ میلیارد تومان و به میزان ۱۱۷ درصد به منظور اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی افزایش می‌دهد.

در همین رابطه، سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: «در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران(مصوب آذرماه۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت سیمان خزر(سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشد و افزایش سرمایه از نظر این سازمان بلامانع است.»

از سویی با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷، افزایش سرمایه سیمان خزر از محل مطالبات حال شده سهام‌داران، آورده نقدی و سود انباشته تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت نخواهد رسید.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سمازن"

این در حالیست که شرکت‌های سیمانی این روزها نسبت به ماه گذشته، با افت روبرو بوده‌اند، حال باید دید تا پایان سال آیا سیمانی‌ها می‌توانند به روزهای خوب خود بازگردند.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.