تاریخ: ۱۶:۳۴ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱

2067, 
جزییات واگذاری ۶ درصد سهام تامین سرمایه نوینReviewed by رادیو سهام on Mar 12Rating: 5.0جزییات واگذاری ۶ درصد سهام تامین سرمایه نوینجزییات واگذاری ۶ درصد سهام تامین سرمایه نوین
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک اقتصاد نوین با انتشار اطلاعیه ای خبر از واگذاری سهام به صورت اقساط ۵ ساله (هر سال یک قسط) به نرخ ۱۵ درصد در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۷ داد. جزییات واگذاری ۶ درصد سهام تامین سرمایه نوین

به گزارش رادیو سهام، بانک اقتصاد نوین با سرمایه ۱۳ میلیارد و ۱۳۱ میلیون ریال در تاریخ ۲۱ اسفند ماه سال جاری اقدام به واگذاری ۶ درصد از سهام شرکت تامین سرمایه نوین خواهد کرد.

قیمت واگذاری هر سهم ۳ هزار و ۷۲۹ ریال و جمع مبلغ مورد معامله یک هزار و ۵۶۶ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال خواهد بود. همچنین بهای تمام شده سهام یا حق تقدم واگذار شده در دفاتر شرکت به مبلغ ۴۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و سود و زیان واگذاری پس از کسر مخارج انتقال مبلغ یک هزار و ۱۲۹ میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال برآورد شده است.

براساس این اطلاعیه، درصد مالکیت قبل از واگذاری ۳۳ درصد و درصد واگذار شده جاری معادل ۶ درصد و نیز درصد مالکیت ناشر در شرکت واگذار شده پس از واگذاری ۲۷ درصد اعلام شده است.

حتما بخوانید :  «کگاز» سه ماهه ۳۴۶ریال سود ساخت

همچنین این گزارش می‌افزاید، تعداد ۴۲۰ میلیون سهم به مبلغ نقدی دو هزار و ۵۰۰ ریال و در قالب اقساط ۵ ساله با نرخ ۱۵ درصد به شرکت واگذار شده است که از این بابت سود حصه‌ی نقدی معادل مبلغ  ۶۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده و مبلغ ۵۱۶ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال سود سنوات آتی خواهد بود که به مرور و پس از وصول اقساط شناسایی خواهد شد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "وبانک"
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که در این مجمع به ازای هر سهم ۶۸۵ ریال تقسیم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.