2067, 2068, 
برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه تجارت نوReviewed by رادیو سهام on Mar 13Rating: 5.0برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه تجارت نوبرگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه تجارت نو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه تجارت نو ۲۰ اسفند‌ماه به‌منظور افزایش سرمایه و تغییر اساسنامه شرکت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، نمایندگان سهامداران عمده و سهامداران خرد برگزار شد.

رادیو سهام: به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو، در این مجمع افزایش سرمایه شرکت بیمه تجارت نو‌ از ۱۲۵ به ۱۵۷ میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران در حضور نماینده سازمان بورس، نماینده بیمه مرکزی، حسابرس شرکت و بیش از ۹۶ درصد سهامداران مورد بررسی قرار گرفت که پس از تبادل‌نظر با اکثریت آرا به تصویب رسید.

در ادامه جلسه تغییر اساسنامه شرکت بر‌اساس نمونه مورد تایید بیمه مرکزی و سازمان بورس به شور گذاشته شد که حاضران با اعلام موافقت خود، بند دوم دستور جلسه مجمع را نیز به تصویب رساندند.

بنا براین گزارش، طبق اساسنامه جدید اعضای هیات مدیره از این پس تنها از بین اشخاص حقیقی انتخاب می‌شوند. تغییر مهم دیگر آنکه در اداره امور مربوط به شرکت‌ها علاوه بر هیات‌مدیره، هیات عامل نیز نقش خواهند داشت. در این مجمع دستاوردهای چند ماهه اخیر شرکت تشریح شد که به افزایش تعداد قراردادهای منعقد شده با بیمه‌گذاران بزرگ، رشد کمی وکیفی نیروی انسانی متخصص و افزایش صدور انواع بیمه‌نامه اشاره کرد. پس از آن رئیس مجمع با توجه به موفقیت‌های به دست آمده در مدیریت جدید، اظهار امیدواری کرد با توجه به گسترش و استمرار دستاوردهای حاصل شده، سال آینده بیمه تجارت نو ستاره شرکت‌های بیمه‌ای شود.

حتما بخوانید :  هيجان بورس فروكش كرد

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۹ ریال سود کنار گذاشت.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.