تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

2067, 
افزایش سرمایه 66درصدی "سپ" تایید شدReviewed by رادیو سهام on Mar 13Rating: 5.0افزایش سرمایه 66درصدی "سپ" تایید شدافزایش سرمایه 66درصدی "سپ" تایید شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش اعلام کرد که حسابرس و بازرس قانونی افزایش سرمایه ۶۶درصدی این شرکت را تایید کرده است. افزایش سرمایه 66درصدی "سپ" تایید شد

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش اعلام کرد حسابرس و بازرس قانونی اظهارنظر خود را نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه ارسال کرده و مانعی برای عملیاتی شدن این افزایش سرمایه ندیده است.

این شرکت قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ یک هزار و ۸۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۳هزار میلیارد ریال افزایش دهد.

«سپ» قرار است این افزایش سرمایه را از محل سود انباشته و به منظور افزایش ظرفیت و توسعه زیرساختهای مخابراتی و فنی و افزایش دستگاههای کارتخوان و متعاقبا سودد خالص و کاهش استفاده از تسهیلات بانکی عملیاتی کند.

لازم به ذکر است؛ انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
حتما بخوانید :  نگاهی به متلاطم‌ترین سال تاریخ بورس
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.