تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

2067, 
«سکارون» در تلفیق ۶۰۸ریال زیان پیش بینی کردReviewed by رادیو سهام on Mar 13Rating: 5.0«سکارون» در تلفیق ۶۰۸ریال زیان پیش بینی کرد«سکارون» در تلفیق ۶۰۸ریال زیان پیش بینی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سیمان کارون در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه، برای هرسهم ۶۰۸ریال زیان شناسایی کرد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت سیمان کارون در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۷، برای هرسهم ۶۰۸ریال زیان شناسایی کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده زیان عملیاتی را ۱۳۳میلیارد ریال، زیان خالص را ۱۲۶میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره را ۴۰۷میلیارد ریال درج کرده است.

«سکارون» در صورت های مالی ۶ماهه شرکت اصلی با سرمایه ۲۰۸میلیارد ریالی زیان هرسهم را ۶۱۳ریال منتشر کرده و زیان عملیاتی را ۱۳۸میلیارد ریال، زیان خالص ۱۲۷ میلیارد ریال و سود انباشته را ۳۳۸میلیارد ریال اعلام کرد.

میزان انواع تولید سیمان و کلینکر این شرکت ۳۴۲هزار و ۵۹۴تن بوده که با فروش ۲۵۶هزار و ۹۵۲تن آن به مبلغ ۱۹۴میلیارد و ۵۶میلیون ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۸درصد افزایش داشته است.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  نوسان بازار سرمایه ادامه دار است
برچسب ها: ,