به هر کد معاملاتی 1999 سهم تخصیص یافت
تاریخ: ۱۶:۳۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

2067, 
کشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیهReviewed by رادیو سهام on Mar 13Rating: 5.0کشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیهکشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در عرضه اولیه ۲۶۴ هزار و ۶۰۳ کد معاملاتی متقاضی خرید سهام «تنوین» بودند که در نهایت به به ۶۴۶ شخص حقوقی و ۲۶۳ هزار و ۹۵۷ شخص حقیقی تعداد ۱۹۹۹ سهم تخصیص یافت. کشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیه

به گزارش رادیو سهام، امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه ۹۷ تعداد ۷۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تأمین سرمایه نوین به عنوان پانصد و بیست و پنجمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران عرضه و به قیمت هر سهم ۲۲۰ تومان کشف قیمت شد.

در این عرضه اولیه ۲۶۴ هزار و ۶۰۳ کد معاملاتی متقاضی خرید سهام «تنوین» بودند که در نهایت به به ۶۴۶ شخص حقوقی و ۲۶۳ هزار و ۹۵۷ شخص حقیقی تعداد ۱۹۹۹ سهم تخصیص یافت.

گفتنی است تأمین سرمایه نوین در بخش فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی و گروه فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی به جز تأمین وجوه بیمه و بازنشستگی و طبقه فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی طبقه بندی نشده در جای دیگر در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد معاملاتی «تنوین» به شیوه ثبت سفارش کشف قیمت شد.

حتما بخوانید :  عرضه صکوک رهنی ۳ هزار میلیارد ریالی ایران خودرو

دوره ثبت سفارش در این عرضه اولیه از ساعت ۱۰و ۱۵ دقیقه صبح امروز الی ۱۲و۳۰ دقیقه ظهر بود و سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۳۰۰۰سهم تعیین شده بود.

همچنین هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش بود و کف قیمت ۲۱۰۰ ریال و سقف قیمت ۲۲۰۰ ریال تعیین شده بود.

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

مروری بر خلاصه مجامع عمومی دو شرکت فولادی
شرکت‎های فولاد آلیاژی ایران و صنایع فولاد آلیاژی یزد مجامع عمومی سالیانه خود را جهت تصویب صورت‌های مالی دوره مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ برگزار کردند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.