به هر کد معاملاتی 1999 سهم تخصیص یافت
تاریخ: ۱۶:۳۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

2067, 
کشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیهReviewed by رادیو سهام on Mar 13Rating: 5.0کشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیهکشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در عرضه اولیه ۲۶۴ هزار و ۶۰۳ کد معاملاتی متقاضی خرید سهام «تنوین» بودند که در نهایت به به ۶۴۶ شخص حقوقی و ۲۶۳ هزار و ۹۵۷ شخص حقیقی تعداد ۱۹۹۹ سهم تخصیص یافت. کشف قیمت 220 تومانی «تنوین» در عرضه اولیه

به گزارش رادیو سهام، امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه ۹۷ تعداد ۷۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تأمین سرمایه نوین به عنوان پانصد و بیست و پنجمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران عرضه و به قیمت هر سهم ۲۲۰ تومان کشف قیمت شد.

در این عرضه اولیه ۲۶۴ هزار و ۶۰۳ کد معاملاتی متقاضی خرید سهام «تنوین» بودند که در نهایت به به ۶۴۶ شخص حقوقی و ۲۶۳ هزار و ۹۵۷ شخص حقیقی تعداد ۱۹۹۹ سهم تخصیص یافت.

گفتنی است تأمین سرمایه نوین در بخش فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی و گروه فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی به جز تأمین وجوه بیمه و بازنشستگی و طبقه فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی طبقه بندی نشده در جای دیگر در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد معاملاتی «تنوین» به شیوه ثبت سفارش کشف قیمت شد.

حتما بخوانید :  نقدینگی بورس به کدام سمت در حال حرکت است؟

دوره ثبت سفارش در این عرضه اولیه از ساعت ۱۰و ۱۵ دقیقه صبح امروز الی ۱۲و۳۰ دقیقه ظهر بود و سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۳۰۰۰سهم تعیین شده بود.

همچنین هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش بود و کف قیمت ۲۱۰۰ ریال و سقف قیمت ۲۲۰۰ ریال تعیین شده بود.

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

درآمد "پکویر" 133 میلیارد افزایش یافت
شرکت کویر تایر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل درآمد پکویر ۱۳۳ میلیارد تومان افزایش یافت.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.