2067, 2068, 
۳۹۰درصد افزایش سرمایه و صدرنشینی بانک تجارت در بورسReviewed by رادیو سهام on Mar 16Rating: 5.0۳۹۰درصد افزایش سرمایه و صدرنشینی بانک تجارت در بورس۳۹۰درصد افزایش سرمایه و صدرنشینی بانک تجارت در بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سهامداران بانک تجارت با رای به افزایش سرمایه ۳۹۰ درصدی در مجمع فوق العاده، عنوان بزرگترین شرکت بورسی را برای این بانک تثبیت کردند.

به گزارش رادیو سهام، مجمع عمومی فوق‌العاده بانک تجارت با هدف افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها، امروز ‌شنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷ با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد که در آن، افزایش سرمایه شرکت از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال به میزان ۳۹۰ درصد مورد تصویب قرار گرفت.

این افزایش سرمایه که با هدف اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت به استناد معافیت مالیاتی مقرر در بند “ز” تبصره ۱۰ از ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور صورت‌ گرفت، بخشی از برنامه‌های بلند مدت این بانک برای سودآوری در سال ۹۸ است که در کنار سایر برنامه‌های پیشین به صورت جدی از سوی مدیران بانک دنبال می‌شود.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "کسعدی"

نماد معاملاتی بانک تجارت در بازار بورس اوراق بهادار تهران «وتجارت» پس از بازگشایی در فرودین ماه تاکنون، بیش از ۱۷۴ درصد بازدهی داشته است. حمایت از نقدشوندگی سهام و تطبیق نرخ بر اساس واقعیت‌های موجود در صورت‌های مالی بانک از جمله: کند شدن روند زیان‌دهی ناشی از خروج بانک از زیان عملیاتی، ایجاد حاشیه سود در واسطه گری وجوه وکالتی، افزایش منابع ارزان‌قیمت، تسریع روند فروش اموال مازاد، توجه به ارتقای ساختار نیروی انسانی، تولید محصولات جدید بانکی، توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، عمل به برنامه‌های عملیاتی شعب در سال ۹۷ و موفقیت در اجرای برنامه افزایش سرمایه بانک، مهمترین مولفه‌های تاثیرگذار در استقبال سهامداران به ویژه سهامداران حقیقی از «وتجارت» بوده است.

همچنین جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک با حضور سهامداران رسمیت یافت و آقایان علی کی لانی و امیرمسعود رزازان با رأی اکثریت سهامداران به عنوان اعضای هیات مدیره این بانک انتخاب شدند .

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.