2067, 2068, 
برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام "خگستر"Reviewed by رادیو سهام on Mar 19Rating: 5.0برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام "خگستر"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت را از مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به ۳,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال در دو مرحله با اکثریت بیش از دو سوم آراء حاضرین به شرح ذیل مورد تصویب قرار داد.

به گزارش رادیو سهام، جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو، طبق آگهی دعوت مندرج در روزنامه کثیرالانتشار مورخ ۹۷/۱۲/۱۶، رأس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۶ در محل سالن اجتماعات شرکت محورسازان ایران خودرو با حضور سهامداران عمده،  نمایندگان محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین بازرس  قانونی شرکت تشکیل و پس از قرائت آیاتی از کلام ا… مجید، اعضاء هیئت رئیسه به‌شرح ذیل انتخاب گردیدند:

۱-رئیس مجمع – نماینده شرکت ایران خودرو – آقای عبدالعلی صالحی

۲- ناظر مجمع – نماینده بانک پارسیان – آقای هادی اویار حسین

۳- ناظر مجمع – نماینده شرکت تام ایران خودرو – آقای محسن ناقدی برادران

۴- دبیر مجمع – آقای رضا غلامی

پس از انتخاب هیئت رئیسه مجمع به شرح فوق و سپس اعلام رسمیت جلسه با حضور ۶۹٫۴۱ درصد، دبیر جلسه دستور جلسه را قرائت و پس از استماع گزارش هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه و با توجه به قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی(موسسه حسابرسی داریاروش) تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "کسعدی"

مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت را از مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به ۳,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال در دو مرحله با اکثریت بیش از دو سوم آراء حاضرین به شرح ذیل مورد تصویب قرار داد.

مرحله اول

مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰میلیون ریال به مبلغ ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ میلیون ریال معادل ۹۰۰,۰۰۰ میلیون ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران را تصویب نمود.

 

مرحله دوم

مجمع عمومی فوق العاده به هیئت مدیره تفویض اختیار نمود تا پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار حداکثر ظرف مدت دو سال از تاریخ برگزاری مجمع، سرمایه شرکت را از مبلغ ۲،۴۰۰،۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۳،۰۰۰،۰۰۰ میلیون ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران افزایش دهد.

مجمع به هیات مدیره اجازه و اختیار داد پس از طی تشریفات قانونی و تحقق افزایش سرمایه نسبت به اصلاح ماده ۷ اساسنامه شرکت در اداره ثبت شرکتهای تهران اقدام نماید.

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.