تاریخ: ۱۰:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵

2067, 
افزایش 73 درصدی سود خالص "زپارس" در یک سالReviewed by رادیو سهام on Mar 25Rating: 5.0افزایش 73 درصدی سود خالص افزایش 73 درصدی سود خالص "زپارس" در یک سال
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

صورت‌های مالی یک ساله شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس نشان می‌دهد تا پایان سال مالی منتهی به آذرماه به ازای هر سهم ۸۷۹ ریال سود ساخته است.

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری با اقتصاد، شرکت ملی کشت وصنعت ودامپروری پارس در صورت‌های مالی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۷/۰۹/۳۰به ازای هر سهم ۸۷۹ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۳ درصد رشد داشته که عمدتا به دلیل افزایش ۶۴درصدی در فروش می‌باشد.

این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ مبلغ ۲۸۵,۹۸۵ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است؛ هم‌چنین “زپارس” در دوره ۱ ماهه منتهی به۹۷/۱۱/۳۰ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۲۸,۵۸۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد ۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ مبلغ ۵۵,۹۵۷ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۵۲ درصدی را نشان می‌دهد.

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  واکنش بورس به قانون مالیات بر عایدی سرمایه