2681, 2224, 
قیمت طلا به 1375 دلار خواهد رسیدReviewed by رادیو سهام on Mar 25Rating: 5.0قیمت طلا به 1375 دلار خواهد رسیدقیمت طلا به 1375 دلار خواهد رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

موسسه سرمایه گذاری تی دی اس در تازه ترین تحلیل خود از وضعیت بازارهای جهانی پیش بینی کرده است که قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۹ با افزایش روبرو خواهد شد.

رادیو سهام: به گزارش اسکراپ رجیستر ، موسسه سرمایه گذاری تی دی اس اعلام کرده است که طلا این پتانسیل را دارد که تا پایان سال جاری میلادی با افزایش قیمت بیشتری روبرو شود و قیمت هر اونس طلا تا ۳ ماه پایانی امسال به بیش از ۱۳۷۵ دلار خواهد رسید.

بر اساس این گزارش بارت ملک تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری تی دی اس در این باره گفت: افزایش ریسک در اقتصاد جهانی می تواند موجب رشد تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا شود.

وی در ادامه افزود: البته در شرایط فعلی اوضاع بازار سهام مساعد است و این مساله تقاضا برای طلا را کاهش داده است. بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و تقویت ارزش دلار نیز می تواند تاثیر منفی بر تقاضا و قیمت طلا داشته باشد. بنا براین جای تعجبی وجود ندارد که قیمت هر اونس طلا در شرایط کنونی تا ۱۳۰۰ دلار کاهش یابد.

حتما بخوانید :  پيش بيني كاهش چشمگير قيمت خودرو در بازار

قیمت طلا که پیش از این تا مرز ۱۲۸۰ دلار کاهش یافته بود بار دیگر وارد کانال ۱۳۰۰ دلاری شده است.

تصمیم اخیر فدرال رزرو آمریکا مبنی بر عدم افزایش نرخ بهره در نشست هفته گذشته نیز تاثیر زیادی بر کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت طلا داشته است.

موسسه تی دی اس پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا تا سه ماه پایانی ۲۰۲۰ میلادی نیز به بیش از ۱۴۲۵ دلار خواهد رسید.

منبع: طلا

خبر انتخاب شده برای شما

نزول قیمت مسکن ادامه‌دار خواهد بود؟
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ثبت نام طرح ملی مسکن را آغاز کرد و در گام اول به صورت پایلوت در کرمان ثبت نام به عمل آمده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.