تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت چرخشگر در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۷، معادل ۴۵۹ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند و “گیربکس‌های سواری” در صدر فروش این دوره قرار گرفت.

به گزارش رادیو سهام ، شرکت چرخشگر با سرمایه ۹۲۵ میلیارد و ۹۵ میلیون ریال گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به پایان اسفند ۹۷ را منتشر کرد.

شرکت چرخشگر در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند ماه سال ۹۷، معادل ۴۵۹ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.

بررسی آمار تولید و فروش این شرکت نشان می دهد در این دوره “گیربکس‌های سواری” با تولید ۷ هزار و ۷۴۷ دستگاه در صدر بیشترین تولید در بین محصولات شرکت چرخشگر قرار داشته است. در این دوره یک ماهه، “گیربکس‌های سواری” نیز با فروش ۲ هزار و ۴۴۹ دستگاه در صدر فروش های اسفند ماه “خچرخش” قرار گرفت.

شرکت چرخشگر ابتدای سال جاری تا پایان اسفند ماه سال گذشته، معادل یک هزار و ۶۴۸ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال محصول به فروش رسانده است که بیشترین فروش برای “گیربکس‌های سواری” به تعداد ۲۲ هزار و ۴۲۸ دستگاه بوده است.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تکرار سیگنال 10 درصدی «شپدیس» به معامله‌گران بورس
سهام پتروشیمی پردیس با رشد قیمت ۱۰ درصدی در معاملات امروز به سطح ۱۶۰۰ تومان نزدیک شد. عملکرد نیمه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ این شرکت بازار را غافلگیر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بررسی افزایش سرمایه هفتگی بورسی‌ها
برچسب ها: ,