2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنعتی بهشهر که در روز جاری برگزار شد به ازای هر سهم مبلغ ۱۰۵ ریال سود نقدی تقسیم کرد. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "غبشهر"

به گزارش رادیو سهام، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنعتی بهشهر امروز برگزار شد. در این مجمع شرکت در خصوص بدهی ۷.۵ میلیون فرانک سوییس به شرکت کردیت سوییس (وام دریافتی قبل از سال سال ۵۷ بوده است)اعلام نمود که حکم قطعی جهت پرداخت بدهی توسط دادگاه اعلام شده است ولی با توجه به اعتراض شرکت مبنی بر اینکه در سال دریافت وام دارایی از آن بابت به شرکت تحویل داده نشده و وام به صاحبان شرکت در آن زمان ارایه نگردیده جلوی اجرای حکم گرفته شده است. و در حال ذخایر لازم در این خصوص در حساب ها نیز لحاظ شده است.

هم‌چنین عنوان شد طبق جلسه شرکت در هفته جاری با وزارت جهاد با توجه به نحوه توزیع روغن و کم بودن قاچاق آن احتمالا ارز روغن ۴۲۰۰باقی خواهد ماند.برای سه کالای گوشت برنج و شکر نیز احتمال باقی ماندن ارز ۴۲۰۰ تومانی وجود دارد.

غبشهر در پایان به ازای هر سهم ۱۵۰ ریال سود تقسیم کرد.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  ثبت افزایش سرمایه ۶ میلیارد تومانی «دتهران»