2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در مجمع فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات که صبح روز گذشته برگزار شد افزایش سرمایه ۱۸ درصدی این شرکت مورد موافقت قرار گرفت. برگزاری مجمع عمومی فوق العاده "ومعادن"

به گزارش رادیو سهام، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات روز گذشته در محل سالن تلاش وزارت کار با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد.

در این مجمع افزایش ۱۸ درصدی سهام شرکت به تصویب رسید.

به این ترتیب سرمایه “ومعادن” از ۳۴,۱۱۸,۳۸۹ میلیون ریال به ۴۰,۳۰۰,۰۰۰ میلیون ریال افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل این هلدینگ‌بزرگ معدنی ضمن گزارشی که در مجمع ارائه داد دلیل این تصمیم را حضور در افزایش سرمایه شرکت‌های گروه و پیشبرد طرح‌های توسعه عنوان کرد.

دکتر عصاری افزود:این شرکت یکی از موفق‌ترین شرکت های پر بازده بورس در سال ۹۷ بود ومیانگین حجم معاملاتی سهام شرکت در بورس روزانه ۱۵ میلیون سهم بوده است که میزان قابل توجهی است.

شرکتهای سرمایه‌پذیر گروه افزایش فروش خوبی داشته‌اند در نتیجه پیش بینی می‌شود EPS و سود امسال شرکت وضعیت خوب وبسیار بهتر از سال گذشته داشته باشد.

مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات تاکید کرد: گروه ومعادن با پروژه‌های خود زنده و پویا است و در شرایط فعلی نسبت به سایر شرکتها در زمینه پیشبرد طرح‌های توسعه موفق‌تر بوده ایم.

حتما بخوانید :  رشد قیمت در «ساراب» ناشی از افزایش تقاضا

عصاری از مصوبه اخیر هیات عامل ایمیدرو برای تحویل بارکو به گروه «ومعادن »جهت توسعه فعالیت‌های این گروه در بخش حمل و نقل خبر داد.

منبع:معدن‌۲۴

 

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.