تاریخ: ۱۱:۱۷ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سازمان خصصوی سازی به نیابت از شرکت هیدرو اطلس ۶۰ درصد از سهام هپکو را واگذار می‌کند. خصوصی‌سازی 60 درصد از سهام هپکو را واگذار می‌کند

به گزارش رادیو سهام، سازمان خصوصی سازی در نظر دارد به وکالت از شرکت هیدرو اطلس، بلوک ۶۰.۷۲ درصدی سهام شرکت هپکو را واگذار کند و متقاضیان می توانند تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۸ فروردین نسبت به اعلام قیمت پیشنهادی اقدام کنند.

بر این اساس، متقاضیان باید ۳ درصد مبلغ پیشنهادی برای بلوک سهام حق را به عنوان سپرده در فراخوان به حساب سازمان خصوصی سازی واریز تا پس از آن اجازه شرکت در این مزایده را پیدا کنند.

از این رو، یک میلیارد و ۴۱۸ میلیون و ۸۸۰ هزار و ۵۴۸ سهم “تپکو” با اقساط ۵ ساله و با نرخ ۱۳ درصد از طریق فرابورس درحالی روانه میز فروش خواهد شد که خریدار متعهد شود همزمان با پرداخت حصه نقدی معامله، نسبت به پرداخت حداقل مبلغ ۳۰ میلیارد تومان جهت سرمایه در گردش شرکت هپکو اقدام کند.

براساس این گزارش، بعد از عدم فروش بلوک ۶۰٫۷۲ درصدی هپکو در ۱۲ دی و ۲۵ بهمن ۹۶، اواخر همان  مذاکراتی برای واگذاری این بلوک به شرکت هیدرو اطلس انجام شد که بعد از مخالفت های نمایندگان مجلس و بروز حواشی و کارگری این شرکت و ادعای برخی مبنی بر ضعف مدیریت ، مقرر شده این بلوک واگذار شود.

حتما بخوانید :  پیش بینی 73 نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده وضعیت قیمت مسکن

منبع: پایگاه خبری با اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

رشد بیش از ۳۰۰ درصدی سودسازی «هرمز»
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ از رشد ۳۳۵ درصدی سود هرسهم خود خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,