تاریخ: ۱۱:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

هتل بین‌الملل پارسیان کوثر اصفهان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷، به هر سهم خود مبلغ ۸۱۸ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۲۷ درصد کاهش را نشان می دهد. "گکوثر" به هر سهم ۸۱۸ ریال سود اختصاص داد

به گزارش رادیو سهام به نقل از سنا، هتل بین‌الملل پارسیان کوثر اصفهان با سرمایه ۱۱۰ میلیارد ریال، صورت های مالی یک ساله دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

هتل بین‌الملل پارسیان کوثر اصفهان در دوره یاد شده، مبلغ ۸۹ میلیارد و ۹۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۱۸ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۲۷ درصد کاهش داشته است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۹۱ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

گکوثر” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۲۲ میلیارد و ۹۷۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۱۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

تکرار سیگنال 10 درصدی «شپدیس» به معامله‌گران بورس
سهام پتروشیمی پردیس با رشد قیمت ۱۰ درصدی در معاملات امروز به سطح ۱۶۰۰ تومان نزدیک شد. عملکرد نیمه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ این شرکت بازار را غافلگیر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  اولین اصلاح جدی بورس در سال ۹۸